.

Tábory pro děti


Airbrush tetování se stává hitem nejen koupališť a poutí, ale i všech akcí pro dětiTábory jsou skvělá příležitost, jak dětem dopřát skvělou zábavu a vzpomínku     a navíc za výhodnější cenu. Na akcích jakou jsou dětské dny apod., se tetování hradí jednotlivě tj. 100 Kč za střední motiv.

Pro tábory máme zvýhodněnou paušální platbu 2000 Kč/h za práci jednoho tatéra, kdy je většinou schopný za 2h vytvořit až 60 tetování, v případě menšího počtu dětí, udělat více tetování pro každé dítě.  Více o cenách viz. ceník


Průběh - časová náročnost - příprava stanoviště - motivy - určeno pro - trvanlivost tetování a zdravotní nezávadnost - cena

 • termín i čas naší účasti je nutné domluvit v dostatečném předstihu, s ohledem na vaše plány aktivit s dětmi a naše volné termíny. V období prázdnin jsme připraveni přijet v časovém rozmezí 10 - 17h, ideálně v okruhu cca 50 km od našeho zázemí v Přelouči. V případě delší trasy je nutné se domluvit individuálně.
 • časová náročnost je vždy závislá na počtu dětí. Běžně tetujeme tábory s cca 50 dětmi, ale i příměstské s menším počtem dětí. Při počtu cca 50 dětí je časová náročnost přibližně 2 - 3hodiny (i s přípravou stanoviště 1 tatér). Abychom, co nejméně narušovali vaše aktivity s dětmi, běžně jezdíme ve dvou.
 • pracujeme buď v našem stánku nebo na místě, které máte k tomuto účelu určené. K činnosti od vás potřebujme jen připojení k el. energii, vše ostatní máme. Pro stánek je třeba místo 3x3 metry, jiné místo je dle dohody.
 • motivy máme tzv. střední viz. např. foto níže. Velké nebo maxi motivy nejsou vhodné právě kvůli jejich velikosti pro malé děti i jejich cenu a časovou náročnost. Zohledňujeme váš čas a víme, že děti by děti dlouze vybíraly ze stovek motivů, které máme, proto jezdíme na akce s motivy, které jsou rychle proveditelné, líbí se dětem, jsou tématicky zvlášť pro holky a zvlášť pro kluky nebo neutrální např. pro vedoucí apod. Počet motivů je max. 100.
 • DOPORUČUJEME si nechat vyrobit i vlastní motiv např. s logem tábora nebo oddílu či tématičnosti a to v několika variantách.
 • tetování je určené zejména pro děti, ale běžně je "otetován" celý tábor včetně kuchařek :)
 • výhoda dočasného tetování je zejména v jeho trvanlivosti a voděodolnosti. Pokud ho dítě nesmyje mýdlem, repelentem, opalovacím krémem apod. (lihová báze barev), vydrží tetování několik dní. Vliv na trvanlivost má mnoho věcí jako pocení a zejména "mechanické" poškození, kdy i např. pravidelné stahování mikiny přes zápěstí tetování zničí během jednoho dne. Pěnová párty je zárukou zničení během pár vteřin :) Další nespornou výhodou je aplikace v podstatě kamkoliv tzn. naprosto běžně krk, lýtko, záda, tvář apod. Jde přeci o zážitek a vzpomínku...
 • DOPORUČUJEME (pokud děláte průběžnou fotogaleri), co nejdříve tetování s dětmi nafotit a děti poučit, jak mají k tetování přistupovat, aby jim vydrželo, co nejdéle - což je u malých dětí někdy nemožná věc :)
 • zdravotní nezávadnost - barvy se nanáší na kůži, nejedná se tedy a pochopitelně o aplikaci pod kůži. Barva se přirozenou cestou z kůže ztratí postupným odlupováním nebo je možné ji snadno odstranit např. odličovačem či mýdlem, repelentem apod (lihová báze barev). Barvy používáme certifikové a pro použití na kůži. Za celou dobu, kdy jsme vytvořili tetování pro tisíce dětí i dospělích, nebyl jediný problém se zdravotní závadností.
 • Více o tom, co je airbrush tattoos-dočasné tetování nejen pro děti ZDE
 • cena je pro tábory a podobné akce paušální. Je také individuální, protože každý tábor funguje jinak, má jiný počet dětí, jiné požadavky apod. Cenu pro váš tábor můžete poptat ZDE

Ukázka motivů z táborů

Jak tetování vznikne

 1. motivy jsou přehledně umístěny na deskách viz foto na těchto stránkách
 2. dítě si vybere jeho motiv a zapamatuje číslo pod ním
 3. dle čísla najdeme jeho motiv v knize, očistíme kůži lékařským lihem a nalepíme šablonu
 4. během pár minut je tetování přes šablonu nastříkáno černou barvou na kůži
 5. po sejmutí šablony se barva popráší pudrem kvůli rychlejímu zaschnutí a efektu pravého tetování
 6. hotovo..už si jen dát pozor na zbytečné dření tetování např. mikinou a zejména pozor na mýdlo, krémy apod.
 7. tetování vydrží i týden, ale u dětí většinou 2-4 dny - koukatelný stav, který není potrhaný

V případě, že nepořádáte jen dětské tábory, ale i jiné akce, podívejte se na naše REFERENCE

rádi se zůčastníme i jiné zajímavé akce, kde naše služby ocení buď děti, ale klidně i dospělíPro tábory aj. akce, kde není vhodné nebo možné platit v hotovosti za 1 motiv máme zvýhodněnou paušální platbu, ve které je zohledněn počet dětí a typ akce


Napište nám a poptejte si cenu pro Vaši akci

Kontaktní formulář ZDE