.

Tábory pro děti


Airbrush tetování se stává hitem nejen koupališť a poutí, ale i všech akcí pro dětiTábory jsou skvělá příležitost, jak dětem dopřát skvělou zábavu a vzpomínku     a navíc za výhodnější cenu. Na akcích jakou jsou dětské dny apod., se tetování hradí jednotlivě tj. 100 Kč za střední motiv.

Pro tábory máme zvýhodněnou paušální platbu, ve které je zohledněn počet dětí doprava viz. ceník


Průběh - časová náročnost - příprava stanoviště - motivy - určeno pro - trvanlivost tetování a zdravotní nezávadnost - cena

 • termín i čas naší účasti je nutné domluvit v dostatečném předstihu, s ohledem na vaše plány aktivit s dětmi a naše volné termíny. V období prázdnin jsme připraveni přijet v časovém rozmezí 10 - 17h, ideálně v okruhu cca 50 km od našeho zázemí v Přelouči. V případě delší trasy je nutné se domluvit individuálně.
 • časová náročnost je vždy závislá na počtu dětí. Běžně tetujeme tábory s cca 50 dětmi, ale i příměstské s menším počtem dětí. Při počtu cca 50 dětí je časová náročnost přibližně 2 - 3hodiny (i s přípravou stanoviště 1 tatér). Abychom, co nejméně narušovali vaše aktivity s dětmi, běžně jezdíme ve dvou.
 • pracujeme buď v našem stánku nebo na místě, které máte k tomuto účelu určené. K činnosti od vás potřebujme jen připojení k el. energii, vše ostatní máme. Pro stánek je třeba místo 3x3 metry, jiné místo je dle dohody.
 • motivy máme tzv. střední viz. např. foto níže. Velké nebo maxi motivy nejsou vhodné právě kvůli jejich velikosti pro malé děti i jejich cenu a časovou náročnost. Zohledňujeme váš čas a víme, že děti by děti dlouze vybíraly ze stovek motivů, které máme, proto jezdíme na akce s motivy, které jsou rychle proveditelné, líbí se dětem, jsou tématicky zvlášť pro holky a zvlášť pro kluky nebo neutrální např. pro vedoucí apod. Počet motivů je max. 100.
 • DOPORUČUJEME si nechat vyrobit i vlastní motiv např. s logem tábora nebo oddílu či tématičnosti a to v několika variantách.
 • tetování je určené zejména pro děti, ale běžně je "otetován" celý tábor včetně kuchařek :)
 • výhoda dočasného tetování je zejména v jeho trvanlivosti a voděodolnosti. Pokud ho dítě nesmyje mýdlem, repelentem, opalovacím krémem apod. (lihová báze barev), vydrží tetování několik dní. Vliv na trvanlivost má mnoho věcí jako pocení a zejména "mechanické" poškození, kdy i např. pravidelné stahování mikiny přes zápěstí tetování zničí během jednoho dne. Pěnová párty je zárukou zničení během pár vteřin :) Další nespornou výhodou je aplikace v podstatě kamkoliv tzn. naprosto běžně krk, lýtko, záda, tvář apod. Jde přeci o zážitek a vzpomínku...
 • DOPORUČUJEME (pokud děláte průběžnou fotogaleri), co nejdříve tetování s dětmi nafotit a děti poučit, jak mají k tetování přistupovat, aby jim vydrželo, co nejdéle - což je u malých dětí někdy nemožná věc :)
 • zdravotní nezávadnost - barvy se nanáší na kůži, nejedná se tedy a pochopitelně o aplikaci pod kůži. Barva se přirozenou cestou z kůže ztratí postupným odlupováním nebo je možné ji snadno odstranit např. odličovačem či mýdlem, repelentem apod (lihová báze barev). Barvy používáme certifikové a pro použití na kůži. Za celou dobu, kdy jsme vytvořili tetování pro tisíce dětí i dospělích, nebyl jediný problém se zdravotní závadností.
 • Více o tom, co je airbrush tattoos-dočasné tetování nejen pro děti ZDE
 • cena je pro tábory a podobné akce paušální. Je také individuální, protože každý tábor funguje jinak, má jiný počet dětí, jiné požadavky apod. Cenu pro váš tábor můžete poptat ZDE

Ukázka motivů z táborů

Jak tetování vznikne

 1. motivy jsou přehledně umístěny na deskách viz foto na těchto stránkách
 2. dítě si vybere jeho motiv a zapamatuje číslo pod ním
 3. dle čísla najdeme jeho motiv v knize, očistíme kůži lékařským lihem a nalepíme šablonu
 4. během pár minut je tetování přes šablonu nastříkáno černou barvou na kůži
 5. po sejmutí šablony se barva popráší pudrem kvůli rychlejímu zaschnutí a efektu pravého tetování
 6. hotovo..už si jen dát pozor na zbytečné dření tetování např. mikinou a zejména pozor na mýdlo, krémy apod.
 7. tetování vydrží i týden, ale u dětí většinou 2-4 dny - koukatelný stav, který není potrhaný

V případě, že nepořádáte jen dětské tábory, ale i jiné akce, podívejte se na naše REFERENCE

rádi se zůčastníme i jiné zajímavé akce, kde naše služby ocení buď děti, ale klidně i dospělíPro tábory aj. akce, kde není vhodné nebo možné platit v hotovosti za 1 motiv máme zvýhodněnou paušální platbu, ve které je zohledněn počet dětí a typ akce


Napište nám a poptejte si cenu pro Vaši akci

Kontaktní formulář ZDE