.

OTÁZKY a ODPOVĚDI

Lidí, co využili naše služby bylo opravdu mnoho a jelikož technika Airbrush není u nás tolik známá, tak se i ptali. Někdy ze zvědavosti, někdy z obav, což chápeme. Připravili jsme pro vás nejčastější dotazy, abyste ztratili strach a zábrany, protože chceme jen usměvavé a spokojené zákazníky a to jak před, tak zejména po odchodu s tetováním na těle :)

Nebolí to? Je dočasné tetování opravdu dočasné? :)

Jak bylo již popsáno, jedná se o nanášení barvy vzduchovou pistolí na kůži, nikoliv tetovací jehlou pod kůži ;)

Právě kvůli nanášení barvy na kůži a ne pod ní dochází jejímu postupnému vytrácení zejména vlivem otěru a přirozené ztrátě přilnavosti.

V případě nutnosti odstranění stačí použít mýdlo, krémy nebo lékařský líh, potřít tetování a např. hadrem ho postupně třením odstranit.

Je možné se s tetováním koupat? 

Jedna z předností airbrush tattos je možnost se s ním       i koupat a proto je o něj největší zájem na koupalištích a v letních měsících. Občas nastává problém  u dětí, které si neuvědomují, že dočasné tetování je velice náchylné na otěr a nešetrné zacházení. Společně s namazáním krému proti slunci, několikaterým otřením ručníkem a "blbnutím" ve vodě, se tetování může ztratit i během jednoho dne.


Jak dlouho tetování vydrží ?

Běžná doba než se dočasného tetování začně trhat a ztrácet je 3-7 dní. Není, ale neobvyklé, že tetování vydrží i přes týden. Záleží na umístění (záda, krk, zápěstí, loket jsou místa, kde tetování vydrží nejkratší dobu), potivosti, typu kůže a zejména šetrného zacházení.

Aibrush tattoos  narušuje kromě mýdla a krémů i chlorovaná  a slaná voda (moře). Zejména, pokud se tetování bude otírat ručníkem a tím se nechtěně naruší.

Jaké barvy používáte? Jsou bezpečné?

Používáme tetovací barvy Fengda, které jsou na alkoholové bázi, absolutně bezpečné, splňující standardy CE, FDA a získaly tak certifikaci SGS EN71. Na pokožce tetovací barva vydrží 3-7 dní, záleží na mnoha proměnných faktorech - například jak často se koupete, jak moc se potíte, jak máte mastnou pokožku, zda se nastříkané místo často ohýbá, škrábe, dře.

Barvy jsou netoxické, absolutně bezpečné pro pokožku

Musí u vás lidé vždy platit nebo pracujete i na paušál? Vše je otázka dohody a konkrétní akce, kde musí být zejména určitý předpoklad lidí. V závislosti na typu akce se volí nejvhodnější varianta. Pro příklad: akce typu narozeninová párty půjde stěží udělat formou "kasírování" dětí - zde musí být domluvena paušální cena za hodinu, oproti tomu majitel koupaliště nám sotva bude chtít zaplatit desítky dětí toužících po letním tetování    u vody - zde je vhodnější placení na místě od lidí.

Není to Henna?

Stručně o Henně

1-Henna je tropický keř.

2-Barva se získává rozemletím listů na prášek, který když se smíchá s vodou vznikne pasta

3-obsahuje velké množství pigmentů, které se spojují s buňkami

4-Přirozená barva Henny není černá

5-Černý henna pudr - směs prášku z henny a chemikálií. Je v něm mnoho syntetických přísad proto, aby barvil černě.


Co je to ten Airbrush?

Airbrush je výtvarná technika nanášení barev s pomocí rozprašovače, kdy je stříkací pistole napojena na kompresor, a ten vyhání vzduch pod tlakem do pistole. Barvy jsou tak nanášeny v extrémně tenkých vrstvách. Touto technikou můžete vytvářet drobné detaily a plynulé přechody barev.

Airbrush tetování je název právě pro dočasné zkrášlení těla touto technikou za použití speciálních tetovacích barev      a v našem případě pomocí šablon s motivy, kterých máme přes 700.